Bonhams veiling in Parijs in het Grand Palais februari 2016

Afgelopen februari werd de 6e veiling in het Grand Palais georganiseerd door Bonhams tijdens Retromobile Parijs 2016. Les Grandes marques du monde au Grand Palais.
IMG_7765

IMG_7743

Alfa Romeo Giulietta Sprint 1957 ingebracht in de veiling en gebracht met de autotransporter..

DSC_4440

En verkocht!

IMG_7746

IMG_7753

IMG_7763

Rijtje Ferrari’s:
IMG_7768
Deze Ferrari’s werden niet allemaal goed verkocht. Aanbod iets te groot?

IMG_7769

Range Rover 1975, estimate: 70.000 tot 90.000 euro
IMG_7786

Maserati Sebring 3.7 1967, gave auto in ongerestaureerde, originele staat. Ondanks de estimate van 120.000 tot 180.000 euro, werd ie voor boven de 200.000 euro verkocht!
IMG_7787

Ook deze Aston Martin V8 met hagelschade ging ver boven de estimate weg.
IMG_7808

F40
IMG_7832

Peugeot 14HP uit 1914, Ik zag mezelf al rijden in Den Haag..
IMG_7921

IMG_7936

IMG_7937

IMG_8070

IMG_8099

Retromobile Parijs:

Renault 5 Turbo 2
IMG_7968

Ferrari Dino Prototype
IMG_7972

IMG_7973

Ferrari 365 California Spyder
IMG_7981

Leuke stand
IMG_7997

IMG_7998

Ferrari 250 California SWB Spyder
IMG_8029

Jaguar XKSS, 2x
IMG_8038

Hoogtepunten van de RM Sotheby’s veiling:
Alfa Romeo 6C2500 SS Villa d’Este, estimate: tussen 750.000 en 900.000 euro, niet verkocht.
IMG_7881

Alfa Romeo TZ (Tubolare Zagato), estimate: tussen 950.000 en 1.200.000 euro, ook niet verkocht!
IMG_7892

Ferrari 400 Superamerica, maar 18 LWB-versies gemaakt. Verkocht voor 2.950.000 euro
IMG_7894

IMG_7900
Jaguar XK140 Drop Head Coupe ongerestaureerd..
IMG_7901

« terug naar blog